Методика викладання іноземної мови

 

Мета


Практична:Тренування вживання лексики в усному мовленні та на письмі; формування лексичних навичок шляхом багаторазового повторювання матеріалу в різних видах діяльності;вдосконалити вміння учнів складати діалоги з поданих реплік;

Освітня: Ввести та активізувати нову лексику з теми «Food»; повтор раніше вивченого матеріалу з цієї теми;

Розвиваюча: Розвити пам'ять учнів, мислення, розвивати навики усного діалогічного мовлення, фонетичний слух;

Виховна: Формувати самостійність, наполегливість у праці; виховувати любов та інтерес до іноземної мови.

Обладнання уроку: дошка, картки.


Хід уроку


Початок уроку:

І.Організація класу (2хв)

Teacher: Good Morning, children. Im glad to see you!

Children: Good Morning, dear teacher!

Teacher: Please, take your seats! Today we will have an interesting lesson about food. I think its one of the most favourite topic, isnt it?

Children: Yes, it is.

Teacher: We will repeat our vocabulary and learn new words. We will play and work much. So, lets begin our lesson.

ІІ. Мовленнєво-фонетична зарядка (3хв)

Вчитель роздає дітям картки.

Teacher: Read and try to repeat.[b]

Book, bed, bread, bag, box.Botter bought some butter, but she said The butters bitter, but a bit of better butter will make my butter better.

Sound [h] Hare Henry hates hot hamburgers. Hes got a hat and hes happy.


Основна частина


ІІІ. Лексична гра. Повторення пройденого матеріалу.(20 хв.)

Read and translate the words.

Teacher: Children, lets read and remember these words! Look at the blackboard!Eggs BiscuitsMeat JuiceJam HoneyIce-creamCoffeeWaterChocolateMilkTea Sweet

Діти читають написані на дошці слова, перекладають їх. Потім вчитель роздає їм картки з наступним завданням.


лексика мовлення іноземний урок


Після виконаного в картках завдання, вчитель звертається до учнів:

Teacher: Children, what do you like to eat? What do you like to drink?

Учні відповідають на запитання вчителя.

Teacher: Ok, I see you know these words well. Lets do some interesting exercises!


Look at the blackboard. Find and circle the words.



Діти по черзі виходять до дошки. Обводять знайдені слова й записують їх у колонку з права.

Вчитель роздає нові картки.

Teacher: Do the crossword and write the word.



Complete the dialogue.



ІV. Презентація нових лексичних одиниць.(15 хв.)

Teacher: Well done! Now write new words in your vocabularies.- молочний коктейль

Cocoa - какао

Scrambled eggs - яєчня

Corn - кукурудза

Garlic - часник

Pepper - перець

Berry - ягода

Strawberry - полуниця

Grape - виноград

Peach - персик

Plum - слива

Pineapple - ананас

Kiwi - ківі

Teacher: Do you like these new words?

Children: Yes, we do.

Teacher: Ok. Make a dialogue and act it. Image a situation. One of you is a seller, one of you is a customer. Use the new words.

Під час складання діалогів, вчитель допомагає учням з невідомими словами.

Учні складають діалоги, потім зачитують їх розігруючи у парах. Вчитель слухає, виправляє та оцінює роботу школярів.

V. Підсумок уроку. Домашнє завдання. Прощання.(5 хв.)

Teacher: Youre clever children, well done! Its the end of our lesson. Your homework will be : Make text about your favourite food and tell it; learn new words. Thats all. Thank you. Goodbye.

Children: Thank you for your lesson. Goodbye.


Мета Практична:Тренування вживання лексики в усному мовленні та на письмі; формування лексичних навичок шляхом багаторазового повторювання матеріалу в рі

Больше работ по теме:

КОНТАКТНЫЙ EMAIL: [email protected]

Скачать реферат © 2017 | Пользовательское соглашение

Скачать      Реферат

ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ПОМОЩЬ СТУДЕНТАМ